Cena

Testowanie sterownika hydraulicznego automatycznej skrzyni biegów

na urządzeniu Hydra Test VBTM-KINERGO

Ile kosztuje usługa Hydra Test KINERGO?

Hydra test CENA

Urządzenie KINERGO VBTM-K jest obecnie w fazie rozruchu i przygotowania do pracy. Zapraszamy do kontaktu po więcej informacji.

# diagnostyka automatycznej skrzyni biegów cena.
# naprawa mechatroniki dsg cena,
# regeneracja mechatroniki cena,
# regeneracja skrzyni biegów cennik

PLN zapytaj o cenę.

Urządzenie jest obecnie w fazie rozruchu i przygotowania do pracy.

Zadowoleni Klienci

"Jestem pod ogromnym wrażeniem, profesjonalizm, miła obsługa i wiele cennych informacji odnośnie eksploatacji automatycznej skrzyni. Nie zapytałem o imię, ale Pan, który obsługiwał moje auto to na prawdę fachowiec. Jestem świeżym posiadaczem automatu, więc uwagi tego Pana tym bardziej bezcenne. Polecam wszystkim ten warsztat, a warsztat to LUDZIE, tu jest to co powoduje, iż człowiek czuje się zadowolony z wykonanej usługi a jeszcze bardziej z tego, że wszystko co jest robione Pan dokładnie objaśnia. Wszystkie poprzednie pozytywne komentarze są jak najbardziej trafne. Bardzo dziękuję za fachową i miłą obsługę. Mimo, że mam daleko to na pewno jeszcze tam zawitam."

Jarosław W.

"Bardzo fachowa obsługa, jeszcze nigdzie w serwisie nie zostałem tak dobrze poinformowany co zostało zrobione i dlaczego. Najważniejsze jest dla mnie to poczucie pewności, że zapłaciłem za to co faktycznie zostało zrobione. Ceny również są bardzo przyzwoite na tle Warszawki. Odwiedzę ponownie, mam nadzieje że już nowym autem."

Mateusz M.

"Super warsztat obsługa bardzo przyjazna dla klientów, wysoko kultura osobista pracownikow warsztatu. Polecam i skorzystam napewno jeszcze nie raz."

Dariusz P.

Dlaczego my?

Skutecznie i kompleksowo naprawiamy skrzynie biegów dla klientów z Warszawy, okolic oraz całej Polski. Od lat specjalizujemy sie w automatycznych skrzyniach biegów i potrafimy skutecznie diagnozować oraz naprawiać usterki, z którymi inne warsztaty nie mają szans. Posiadamy jedno z zaledwie dwóch tego typu urządzeń w Polsce służące do testowania modułów mechatroniki i zaworów sterujących (solenoidów).

Posiadamy nowe stanowisko do diagnostyki sterowników hydraulicznych VBTM-K firmy KINERGO.

Jest to urządzenie służące do wykrywania problemów z mechatroniką, kluczowym elementem skrzyń odpowiedzialnym za prawidłową zmianę biegów. Posiadamy jedno z zaledwie dwóch tego typu urządzeń w Polsce.

Test mechatroniki robimy starannie, szybko, w atrakcyjnej cenie. Obsługujemy klientów z Warszawy i okolic oraz z całej Polski.

Jesteśmy na rynku od 1999 r. i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta i staranność wykonania usługi.

Mamy ponad 20 lat doświadczenia

Świadczymy najwyższy poziom usług

Pracujemy szybko i starannie

Korzystamy z nowoczesnego sprzętu

Oferujemy atrakcyjne ceny

hydra test kinergo

22 722 61 53

ul. 3 Maja 110

05-080 Izabelin C.

Naprawa automatycznej skrzyni biegów

Naprawa mechatroniki Warszawa

Naprawa skrzyni biegów Warszawa

Serwis skrzyni automatycznych

Diagnostyka skrzyni automatycznej

DSG naprawa mechatroniki

naprawa mechatroniki
badanie elektrozaworow
regeneracja mechatroniki

Partnerzy

# badanie mechatroniki, # diagnostyka mechatroniki, # naprawa mechatroniki, # regeneracja mechatroniki, # sprawdzenie mechatroniki, # test mechatroniki Kinergo, # naprawa skrzyni biegów Warszawa, # naprawa automatycznej skrzyni biegów, # badanie bloków zaworowych, # badanie sterownika hydraulicznego, # diagnostyka sterowników hydraulicznych automatycznych skrzyń biegów, # dsg mechatronika naprawa, # naprawa mechatroniki dsg, # serwis skrzyń automatycznych, # sprawdzenie sterownika hydraulicznego.

Regeneracja mechatroniki i naprawa skrzyni biegów

Satysfakcja Gwarantowana